за компанијата

Jinhua Jiupin Декорација Материјали копродукции, Ltd е основана во 1993.It се наоѓа во близина на 330 Националниот автопат во средината на провинцијата Жеџијанг, само 5 километри од урбана средина, што покажува дека состојбата на сообраќајот е доста good.In особено , се потпира на најголемата мали стоковните град во југоисточна Азија (YiWu Меѓународниот трговски центар).

Претплатете се на нашиот билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Следете нас

на нашите социјални медиуми
  • Фејсбук
  • Скопје
  • Твитер
  • YouTube