Rreth kompanisë

Jinhua Jiupin Dekorimi Materialet Co, Ltd, u themelua në 1993.It ishte vendosur pranë 330 Kombëtare Highway në mes të Provinca Zhejiang, vetëm 5 kilometra larg nga zona urbane, e cila tregon se gjendja e trafikut është shumë good.In veçantë , ajo mbështetet në qytetin më të madh mall i vogël në Azinë juglindore (Yiwu International Trade Center).

Regjistrohu për gazetën tonë

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Na ndiq

në mediat tona sociale
  • facebook
  • LinkedIn
  • Cicëroj
  • YouTube